Trojrozměrný kvíz aneb Milionář 3D

4. dubna 2008 v 15:56 | WebMaster polas |  Stahování
Hned, jak přišel "comeback" Milionáře v novém kabátě na primu,jsem si vzpomněl na sto kilobajtovou hru,ve které zapamatování odpovědi a pohádková výhra desíti miliónů nebyla velkou překážkou.
Tato nová verze není jen tou starou.Nově si tu můžete vybrat ze tří sad otázek.Bohužel tato verze má zvuk,který se nechce zapnout.To hře moc nepřeje na hratelnosti.V této verzi ještě zůstává desíti milionová soustava.Grafika je na výborné úrovni srovnatelná s lepšími "sisovkami".Engine je optimalizován na symbian a bez sekání se můžete zasvětit do hry.
A teď hra.Nově nemusíte udělat kvalifikační otázku,jen dostanete plusové body,co na tom. Lehké otázky mizí a jiná možnost,než nápověda nezbývá.Diváci jsou nejlepší alternativa,vždy už od vzniku hry odpoví dobře.Zbývá nám ještě "padesát na padesát" a "přítel na telefonu."
Na radu si můžete vybrat tři přítele.Nejlepší zkušenost mám s druhým,který když řekne snad,tak je to špatně.Padesátka je jako vždy stejná.Jednou zazněla v televizi i v této javovce otázka "Jak byste oslovili papeže?"A:vaše excelence B:vaše eminence C:vaše svatosti D:vaše jasnosti.Pán dal na primě A,"chvilka napětí" a je to C. Ještě jsem se nedopracoval k desíti milionům,ale to nevadí udělá to někdo jiný. Tato hra je velice dobře zpracovaná a doporučuji ji lidem,kteří rádi zkoušejí své znalosti na chytácích.
Výrobce: Glu mobile,2007
Download: Zde(176x208)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama